Om prosjektet
Skriv en beskrivelse av prosjektet og vektlegg verdien / effekten av arbeidet. Du kan gjerne lenke til mer informasjon.
Bruk avsnitt, og mellomtitler (h3) ved behov.
Milepæler i prosjektet
Nabo til jernbanen?
Plandokumenter
Her kan det legges inn en kort beskrivelse av plandokumenter og planprosessen - på en enkel måte slik at alle forstår hva det handler om. Hvis et prosjekt har mange plandokumenter er det mulig å lage en artikkel med flere nedlastningsblokker f.eks - også kun ha de viktigste på selve prosjektsiden.
Plandokumenter
Her kan du laste ned de nyeste plandokumentene.
Se flere plandokumenter
Husk å endre lenken til undersiden du har laget for prosjektet.

Kontaktinformasjon
Nyheter fra prosjektet
Status - støttekonstruksjonen ved Fjordveien
En komplisert installasjon og strenge kvalitetskrav gjør at arbeidet med den permanente støttekonstruksjonen ved Fjordveien tar lenger tid enn planlagt.

Treff oss på Bylab torsdag 26. februar
Vil du vite mer om sprengningsarbeidet ved Kleberget. Har du spørsmål om den nye stasjonsplasseringen? Treff oss på Bylab torsdag 26/2 kl. 15-18.

Henter inn Dobloug Entreprenør AS for arbeid i Stange Næringspark
Bane NOR har signert kontrakt med Dobloug Entreprenør AS for å gjennomføre forberedende arbeid i Stange Næringspark. Arbeidet er et viktig steg for å klargjøre området til de kommende anleggsarbeidene med dobbeltsporet på strekningen Stange–Åkersvika.
