Stans i togtrafikken i Kongsberg 22.-25. september
Bane NOR bygger nye parkeringsplasser for tog i Kongsberg. Kommende helg skal vi gjøre arbeider som ikke kan utføres når det går tog.
Publisert:

Hva skal vi gjøre?
Mens det er stans i togtrafikken, skal vi gjøre nødvendige arbeider ved Kongsberg stasjon. Vi skal blant annet utføre sluttkontroll av kontaktledningsanlegget inne på den nye togparkeringen. Arbeidene som skal gjøres denne helgen skal foregå på dagtid
Arbeid også på Numedalsbanen
I perioden 20. september til og med 3. oktober vil det være arbeid som inkluderer graving med maskiner på Flesberg tømmerterminal og skinnebytte på flere steder langs Numedalsbanen. Arbeidet skal hovedsakelig foregå på dagtid
Konsekvenser for reisende
Sjekk togselskapenes nettsider eller reiseplanleggere for å se konsekvenser for din reise. For sanntidsinformasjon om din avgang, se også Bane NORs app NÅ.
Reiseplanleggere og togselskapenes nettsider
Kontakt oss
Har du spørsmål om arbeidet kan du sende e-post eller kontakte oss på telefon. Telefonen er betjent hverdager klokka 9-15. (Telefonen er ikke betjent i uke 40.)
Ved akutte hendelser utenfor åpningstiden, kan du bruke prosjektets beredskapstelefon: 916 56 253.